سقف کاذب کشسان

سقف کاذب کشسان

 

دانلود (1)
پوششهای کشسان  با موارد مصرف برای سقف ها (سقف کاذب کشسان) و دیوارها امروزه در نزد طراحان و معماران به عنوان یک محصول دوست داشتنی و منحصر به فرد کاربرد وسیعی پیدا کرده است.

این محصول همواره به پیچیده ترین تخیلات ذهنی طراحان جامه عمل پوشانده و امکان نامحدود طراحی را در اختیارشان قرار داده است.

امروزه تعیین سبک,حالت و فضای یک محل,دیوارها وسقفها نیز به اندازه مبلمان,چیدمان اشیاء و وسایل اهمیت دارد.

پوششهای کشسان با ضخامت حداکثر ۰۵/۰ الی ۱۰/۰ میلیمتر در بیش از ۱۲۰ رنگ با انواع پوشش های براق ,مات,شفاف و بافت مخمل در کوتاهترین زمان ممکن نصب میشود(قابلیت نصب روزانه ۳۰۰متر مربع )

این تکنولوژی از نوع بسیار خاص PVC با وزن ۱۸۰ گرم و تحمل بار ۲۰۰ کیلوگرم در هر متر مربع در برابر ضربات ناگهانی از انعطاف بسیار بالائی برخوردار بوده و در صورت ورود ضربه به سطح آن خاصیت کشسانی ,امکان بازگشت به حالت اولیه مورد نظر را به آن میدهد.
این پوشش دارای خاصیت ضد باکتری و دافع گرد وغبار بوده لذا از لحاظ بهداشتی برای اتاقهای عمل و آزمایشگاه ها بسیار مناسب است.

نوعی از این پوشش ها با نام ترانسلوسید قابلیت خاص فیلتر و تسطیح نورهای طبیعی و مصنوعی را دارا میباشد.

این قابلیت به طراحان امکان تغییر فضاهای داخلی را به کمک نور می دهد.

این تکنولوژی در طراحی ویترینهای فروشگاهی ,رستورانها و کافی شاپ ها ,سالنهای انتظار و صحنه سازی تاتر وسینما ودیگر اماکن که در آنها اصل تغییر رنگ نور مد نظر است کاربردی نامحدود دارد.

نوع لاکر(یا براق) با رفلکس بسیار بالا بعلت امکان نصب بسیار تخت میتوانند همانند یک آینه بزرگ فضا را در ذهن بیننده بسیار گسترده تر جلوه دهد.

همچنین در هر نوع اجرای تخت یا ۳D با رفلکس خود میتواند به میزان قابل توجهی در کاهش تعداد منابع نور و در نتیجه کاهش مصرف انرژی موثر واقع گردد.
از خواص دیگر سقف کاذب کشسان و پوشش کشسان میتوان به امکان مکرر باز کردن و نصب مجدد در کوتاهترین زمان اشاره کرد لذا با توجه به اینکه ریل های فقط در لبه محیط سقف نصب میگردد با باز کردن شیت آن کلیه تاسیسات و تجهیزات پشت سقف کاذب به راحتی در دسترس قرار میگیرد.

نمونه‌ای از سقف کاذب کشسان

M3391M-1011
تعویض رنگ ,طرح و تعمیرات در کوتاهترین زمان و بدون صدا و هر گونه آلودگی دیگر باعث می گردد.

که در ساختمانهای تجاری,بیمارستانها و کلیه مکانهایی که هزینه مادی و معنوی توقف فعالیت ساختمان بسیار بالاست بدون ایجاد اختلال در فعالیت ساکنین و استفاده کنندگان ساختمان بالاترین صرفه اقتصادی و ایمنی را بوجود آورد.
تمامی مواد اولیه که در ساخت این محصول به کار رفته است از مواد قابل بازیافت در طبیعت می باشد.

این پوشش از سرایت بیماریهای میکروبی در محیط جلوگیری می نماید و بیش از ۵۰ نوع میکروب,باکتری و قارچ را از بین برده آنها را از محیط دفع مینماید.

از خواص ویژه این پوشش (سقف کاذب کشسان) میتوان به موارد ذیل به اختصار اشاره کرد:
· عدم محدودیت در طرح ومکان .
· انعطاف پذیری و مقاومت بالا در برابر ضربات ناگهانی .
· تنوع بیش از یکصد رنگ مات-براق-متالیک.
· تعدیل کننده آلودگی های صوتی و محیطی .
· قابلیت چاپ هر نوع تصویر وطرح با عدم محدودیت در ابعاد چاپ.
· عدم ذوب,اشتعال و ایجاد گازهای سمی هنگام آتش سوزی.
· سهولت نصب و جمع آوری در کوتاهترین زمان .
· خنثی کننده و تعدیل کننده انواع بوهای محیطی.
· ضد بخار و ضد آب(ایده آل برای استخر,سونا و سالن های ورزشی).
· عدم تغییر شکل در دمای محیطیc°۱۰- تا c°۶۰+
· خاصیت چشمگیر آکوستیک از جمله جذب صدا (مناسب برای سالنهای آمفی تاتر و همایش )
· خاصیت ضد باکتری و دافع گرد و غبار(مناسب برای اتاق عمل و آزمایشگاه)